50pcs/veľa Drôtu, kreslenie Boh Vojny TPU+PC shell pevný kryt puzdro pre samsung galaxy Note 8 Poznámka 9 ochranné puzdro

50pcs/veľa Drôtu, kreslenie Boh Vojny TPU+PC shell pevný kryt puzdro pre samsung galaxy Note 8 Poznámka 9 ochranné puzdro

w921

Novinka

Skladom

€90.51
Počet

Štítky: harajuku peňaženky, teen peňaženky, mem peňaženky, kráľovná peňaženky, iron man peňaženky, god of war tričko, spad, 4 boh vojny, kpop peňaženky, sekera boh vojny.

50pcs/veľa Drôtu, kreslenie Boh Vojny TPU+PC shell pevný kryt puzdro pre samsung galaxy Note 8 Poznámka 9 ochranné puzdro

11colours: Čierna,Šedá,Tmavo,Zlato,ružové zlato,Striebro,Biela,Červená,Ružová,Zelená,Emerald

1.Platby:

Akceptujeme VIAZANÝ,western union,T/T,poštovou poukážkou a Kreditné karty.Prosím, neváhajte zmluvy, nás e-mailom alebo trademanager online,Ak máte nejaké otázky.

2.Zásielky:

Tovar vám bude zaslané na vašu adresu v zozname.Prosím, uistite sa, že váš shi pping adresa je správna.

Položky sú zvyčajne dodávané našou do 3 dní, počas pracovných dní po platba bola prijatá.

Nie sme zodpovední za akékoľvek dovozné dane alebo clo.Čo môžeme urobiť, je vyhlásiť tovar ako "darček" s nízkou hodnotou na poštovné faktúry.Ak máte nejaké špeciálne požiadavky,prosím, dajte nám poznámky v objednávke.

3.Dodacia lehota:

1) Čína Príspevok Vzduchu Parcely: vyžaduje čas: 15 ~ 40 pracovných dní;

2) Hongkong Post Vzduchu Parcely: vyžaduje čas: 10~ 30 pracovných dní;

3) EMS: vyžaduje čas: 5-9 pracovných dní;

4)DHL: vyžaduje čas: 3-7 pracovných dní;

5)UPS:requireed čase:3~7 pracovných dní;

6)FEDEX:requireed čas:5~10 pracovných dní;

4.Návrat & Záruka

1)v Prípade, že položka je poškodený,prosím kontaktujte nás a to do 3 dní od doručenia.

2)Prosím, cntact nám ešte pred vrátením položiek a musí byť vrátený v pôvodnom stave, v ordet nárok na vrátenie peňazí alebo výmenu tovaru.

3)Vrátiť prepravné náklady, je na zodpovednosti kupujúceho.

4)Ak je položka, ktorú si nie ste chceli,Prosím, kontaktujte nás do 3 dní, a vráti ho s plnou pôvodnom balení na vaše náklady a vrátime vám plnú peňazí,incuding prepravné náklady.

5.Spätná väzba

1)Ak ste spokojní s produktom, ktorý ste dostali,prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu s 5 hviezd,čo znamená veľa aj v budúcich www.park77.sk undetakings,vaše recongnition je naša motivácia v rozvoji nášho podnikania na poslúžiť ešte lepšie.

2)Prosím, kontaktujte nás, ak máte v pláne nechať nás Neutrálny/Negatívny spätnú väzbu alebo otvorený spor ,bolo by lepšie, upratať svoju nespokojnosť a vyriešiť problém, aby ste 100% spokojnosť.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty