2 KS DIY Arcade Nulové Oneskorenie USB Encoder na PC Ovládač a Tlačidlo Pre MAME & Boj Stick Kontroly Encoder Doska + Vodič Káblov

2 KS DIY Arcade Nulové Oneskorenie USB Encoder na PC Ovládač a Tlačidlo Pre MAME & Boj Stick Kontroly Encoder Doska + Vodič Káblov

w86

Novinka

Skladom

€7.71
Počet

Štítky: pc gamepad, os ovládač arcade, xbox controller, oneskorenie nula, usb kódovanie ovládač, arcad ovládač, de ovládač, ovládač pc, stick control arcade, elektrické tlačidla okno.

DIY Arcade Nulové Oneskorenie USB Encoder na PC Ovládač a Tlačidlo Pre MAME & Boj Stick Kontroly Encoder Doska + Vodič Káblov Popis Výrobku:

Nulové oneskorenie je najviac nákladovo efektívne encoder možnosť k dispozícii.Jednoducho pripojte arcade kontroly sa k nej zahrnuté drôty, zapojte encoder do počítača alebo Na PC USB portu a užívať si arcade ovládacie prvky pre hranie hier ako MAME, PC hry a konzoly, emulácia.Aj veľký encoder pre výrobu boj palicou.To je typu plug and play, mas zadarmo, a veľmi kompaktný. (8.5 cm X 3,5 cm X 1 cm).

Špecifikácie:

Raspberry Pi 1/2/3/3B Retropie Arcade DIY Projekty ,MAME DIY Projekty ,USB MAME Kabinetu Arcade DIY Projekty , Mini Arcade Automaty, Rodinné Profesionálne Klasické Video Herné Konzoly , Bojová Palica Super Street Fighter Ovládač , Mini Stolný Arcade Machine & PC Controller, Počítačové Hry atď.

Stav: ÚPLNE NOVÉ

Balenie Obsahuje

Špecifikácie: Kompatibilné model: Pre MAME & Boj Palicou a pod.

Package Zahrnuté:

2 x kvalitný encoder rada

2 x USB Kábel

2 x 5pin Kábel pre Ovládač

26 x Drôt káble pre Tlačidlá. (Veľkosť pre tento kábel je ideálny pre Sanwa stlačte tlačidlo )

Upozornenie: Ak stlačíte tlačidlo nie je sanwa tlačidlo,dajte nám Prosím vedieť.Máme aj kábel na tlačidlo, ktoré s microswitch.Veľkosť microswith tlačidlo je trochu väčšia.

Nulové Oneskorenie má tiež tieto dodatočné funkcie pre tých, ktorí chcú využívať ich: Klobúk prepnúť na sekundárny ovládač, POV kontroly, alebo konzoly štýl herné ovládacie prvky Autofire možnosť opakovanej streľbe možnosť 5 pin port pre Japonskú ovládač portu

Poznámka:

Môžeme napísať nízkou hodnotou na visačku a budeme loď ju ako darček.Ale ak existuje akékoľvek colné Daň.To hradí Kupujúci.Ďakujeme!

Platby: 1)akceptujeme Alipay.Západ Únie,TT.Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platby proces VIAZANÝ. 2)Platba musí byť uskutočnená do 3 dní od objednávky.

3)Ak sa nemôžete pozrite sa bezprostredne po aukcii zatvorte,prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova Platby.

Poznámka: Ak ste sa rozhodli kúpiť túto položku,venujte prosím čo najskôr, ako môžete,takže môžeme loď, aby ste sa rýchlejšie.

Prepravné Podmienky:

Máme loď pondelok - sobota s výnimkou sviatkov.Prosím, pošlite nám e-mail PRED platby v prípade, ak si želáte zmeniť adresu doručenia.

Štandardná Služba trvá asi 18-25 pracovných dní.Vezmite prosím na vedomie, že táto služba NIE je sledovateľné.

Urýchlené Služba trvá asi 10-15 pracovných dní.Je to sledovať vo vašej krajine post na stránke úradu (Čína EMS webovej stránky).

Dodacia lehota počas prázdnin (Vianoce, Čínsky Nový Rok, atď.), by mohli byť dlhšie, než je obvyklé čas.Prosím pridať ďalšie 5-10 dní ako odkladu.

Vráti Výraz:

V prípade, že ste dostali chybné položky, má zákazník do 7 dní od dátumu doručenia na žiadosť o vrátenie alebo výmena za novú.

V prípade, že ste dostali nesprávnu položku, tovar musí byť vrátený v jej pôvodnom a nevyužité stave a musí byť aj v pôvodnom box a balenie.

Nepovoľujeme náhrady alebo výmeny, pretože zmenu mysle.Prečítajte si prosím všetky description poskytujeme ako sprievodca skôr než si cenovú ponuku.Pri každom kroku boli prijaté opatrenia na zabezpečenie toho, aby sme loď z správnu položku, tam bude príležitosť, keď dostanete položky, ktoré sú odlišné od popis.V takom prípade vás prosíme, aby ste nás kontaktovať hneď, tak môžeme nápravu situácie.Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá hodnota vášho podnikania.

Pripomienky: 1) Kupujúci je skoro potvrdenie bude vysoko ocenil po prijatí položky.

2) Pretože vaša odozva je veľmi dôležité, aby naše podnikanie rozvoja,sme sincerel vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu (Päť Hviezdičiek) pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb.To bude mať len 1 minútu,ale to 1 minúta má veľmi zásadný význam pre nás.

3) skontrolujte si Prosím kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu.Budeme s vami spolupracovať, riešiť akékoľvek problémy.Ďakujeme za pochopenie!

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<