360 Nastaviteľné Pružné Kuchynské Batérie, Ťuknite Na Položku Extender Splash-Dôkaz Vodný Filter Zásuvky Hlavu Úsporu Vody, Postrekovač Filter Difúzor

360 Nastaviteľné Pružné Kuchynské Batérie, Ťuknite Na Položku Extender Splash-Dôkaz Vodný Filter Zásuvky Hlavu Úsporu Vody, Postrekovač Filter Difúzor

w804

Novinka

Skladom

€1.37 €0.82
Počet

Štítky: pubg vzduchu difuzér, kohútik filter splash, kuchynský mixér klepnite, kohútik v kuchyni, batérie, umývadlo, uložiť vody, mosadzný kohútik v kuchyni, zelená voda klepnite, zásuvky napájania, filtrovanie vody.

Spätná väzba:

1) Ako vaša odozva je naozaj pre nás dôležité, venujte prosím niekoľko minút opustiť pozitívnu spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi výrobkami a služby.Tiež budeme robiť to isté na čo najskôr.Vďaka!

2) Prosím, neváhajte a kontaktujte nás pred odchodom negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu.Budeme sa snažiť v našich silách vyriešiť váš problém a uspokojiť vaše potreby.

Vracia:

1) zaručujeme všetok tovar, ktorý predávame.Ponúkame vrátenie peňazí alebo odoslať tovar, ak sme poslali ste omylom alebo nedostal tovar alebo poškodeniu počas prepravy.

2) Každý vrátiť by mali byť založené na dôkazoch.

Kontaktujte nás:

1) Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte nás kontaktovať na TradeManager alebo ukončenia správy.

2) úprimne dúfame, že nájdete to, čo sa vám páči, tu a spriateliť sa s vami.Ďakujeme za vašu podporu!Pekný deň!

Doprava:

1) položka budú zaslané po stránke overené, platba do 24 hodín.Na odovzdanie dátum je 5-7 pracovných dní.

2) Sme sa budú odoslané vám sledovacie číslo, keď sme sa po vaše položky, skontrolujte Prosím, či je a buďte v kontakte s vaším miestnym úradom.

Platby:

1) Všetky platobné je chránený Viazaný, a vaše plné platby by mali byť prijaté do 3 dní.

2) Platba sa uvoľňuje po potvrdení dodania.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty