10pcs/set 5mm Veľkosť 6-12 potravinársky FDA Silikónový Krúžok Hypoalergénne Crossfit Pružné Gumené Prst Prstene Pre Ženy Svadobný Dar

10pcs/set 5mm Veľkosť 6-12 potravinársky FDA Silikónový Krúžok Hypoalergénne Crossfit Pružné Gumené Prst Prstene Pre Ženy Svadobný Dar

w693

Novinka

Skladom

€6.48 €3.89
Počet

Štítky: mikina muž jovi, nálepky emodži domov, nálepky dvere poznámka:, nálepky enduro bse, dotykový displej 9 svetla, gobelín kolo stenu, usb kučeravé vlasy roll, dotykový displej bq5500l, športové mikiny nike.

10pcs/set pre potravinársky FDA Silikónový Krúžok 5mm Veľkosť 6-12 Hypoalergénne Crossfit Pružné Gumené Prst Prstene Pre Ženy snubný Prsteň

Doprava

1)1-3 Dni viesť čase bude potrebné po tom, čo sme potvrdili prijatie vašej platby.

2)uveďte správnu adresu po vašu platbu do 1-2 dní; inak, budeme loď vašej položky, na základe vášho Escrow adresu, takže uistite sa, že je to správne.

3)DHL, TNT, Fedex, UPS, Air Cargo a tak ďalej, sú všetky podporované, ak chcete použiť ktorýkoľvek z nich, prosím, kontaktujte nás pred vykonaním platby, pretože tam bude vyrábať ďalšie poplatky.Za normálnych okolností trvá 20-50 pracovných dní príchodu leteckou Poštou, a trvá 3-10 pracovných dní Express.

Spôsob platby

1.Prijímame len Viazaný,Kreditné karty,Western Union.

2. Vlastné povinnosti, miestne dane a poplatky nie sú zahrnuté v položkách cenu alebo prepravné.To je kupujúceho zodpovednosti, ale budeme sa snažiť spolupracovať s vami riešiť to hladko, a ponúknuť nejaké voľné dokumenty, ak nie je žiadne náklady, bude kupujúcemu na jeho zodpovednosť.

Návrat

Iba vadný výrobok bude ponúknutá exchange.

Chybný tovar musí byť vrátený do 30 dní od dátumu umiestnené vašej objednávky.

To môže trvať až 7 pracovných dní na spracovanie vašej vrátiť po prijatí vášho produktu.Kupujúci je zodpovedný za všetky ďalšie poplatky za doručenie.

Spätná väzba

1)Vaša odozva je naozaj dôležité pre nás, prosím trvať niekoľko sekúnd dať veľký spätnú väzbu, ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami, ďakujem veľmi pekne !!

2)Sme vždy ponúknuť najnižšie ceny za najlepší tovar a služby.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty