2" Elektrické Výfukových Catback Cutoff Vystrihnúť Ventil Systém w/ Radič, Diaľkové Auta

2" Elektrické Výfukových Catback Cutoff Vystrihnúť Ventil Systém w/ Radič, Diaľkové Auta

w658

Novinka

Skladom

€82.96 €78.81
Počet

Štítky: brio elektrický vlak, catback výfuku, 15a tepelná poistka, ry, elektrický vlak drevené, rc vlak, tepelná poistka, obísť výfuku, vlak drevené, výfukové valv.

Názov: Projekt Univeral 2" Elektrické Výfukových Y-Pipe Výrez Ventil W/ Remote

Použitie: Univerzálne Použitie Vyhovuje Väčšine Vozidiel 2" Výfukového Potrubia (Nie Priame Skrutka Na Položku)

Popis:

100% Zbrusu Nový Elektrický 2" výfukových vystrihnúť bezdrôtové diaľkové Vyrobené Z Vysoko Kvalitného T-304 Nerezovej Ocele 11" Y-Adaptér - Postavený V Motorových 10 metrov drôtu postroj môžete zvárať tento 2" výfukových výrez kdekoľvek po hlavičke vozidla.Ak chcete Otvoriť / Zatvoriť Výrez Si Jednoducho Stlačte Tlačidlo A aktivuje Nastavenie, ktoré Chcete Upraviť Výfuk Poznámka: Ak sa vozidlo prevádzkuje dual výfuk , prosím, majte na pamäti, že budete potrebovať dva výfukové vystrihnúť.

Zahŕňajú: 1kit Rovnaké ako na obrázku

Poznámka: 1. toto je d.som.y ( urob to sám ) kit, prosím, majte na pamäti, že budete musieť zvaru tento svoj factory / aftermarket výfuku.tiež skontrolujte prosím, uistite sa, že vaše pôvodné / aftermarket výfukových je tiež 2" palec. 2. Pretože prepravcu neprevezme položky, ktoré s batériou, takže keď máme loď z položka, budeme sa batérie z diaľkového ovládania, ak to patrí batérie.Prosím poznamenať to.Profesionálne Installer Je Veľmi Odporúčame, Žiadne Inštalačné Inštrukcie Sú Zahrnuté. 3.Drobné zmeny alebo úpravy možno potrebné pre niektoré z našich produktov.Všetky položky sú Úplne Nové, pokiaľ nie je uvedené inak, na zaradenie do zoznamu.Ponúkame na predaj DIY (do It Yourself) Položiek na pár výnimiek.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty