Kolo AAA+++ 9-10 mm biela Akoya perly náušnice žlté zlato>>>dievčatá jades doprava Zadarmo

Kolo AAA+++ 9-10 mm biela Akoya perly náušnice žlté zlato>>>dievčatá jades doprava Zadarmo

w650

Novinka

Skladom

€66.42 €47.82
Počet

Štítky: iphone 8 p telo batérie, náhrdelník mužov zlato lapis, garou anime iphone prípade, náhrdelník mužov nepremokavé, laser teplota svete, garra dievčatá príslušenstvo, kórejský romper baby girl, laser teplota rs485, laserový teplomer gm560.

Doprava

1. Predvolený spôsob dopravy, je air mail, ktorý nemá žiadne colné problémy najviac krát.Budeme sa snažiť, aby vám pomohol pri dovoze tovaru.Ak chcete rýchlejšie shpping metóda,

ponúkame ems a iné Express.Môžete nás kontaktovať na presnú sumu, ak si nie ste istí, expedičný poplatok pre vašu krajinu.

2. To trvá asi 7-20 dní letecky, aby sa dospelo v USA,UK,Kanada, a väčšina Európskych krajín, ale to bude trvať 20-50 dní do Južnej Ameriky klientov.Ak si nie ste istí, či vaša krajina je služba, prosím, láskavo kontaktujte ma pre viac informácií.

Ďalšie Pokladňa Inštrukcie

Vždy sme v našich silách, aby Právne Minimalizovať dovozného cla (alebo GST alebo V. A. T. alebo iných Daní).Vo väčšine prípadov , nie je povinnosť platí na všetky.Ak sa však akékoľvek dodatočné poplatky generované za colné odbavenie musí znášať zákazník.S cieľom vyhnúť sa akejkoľvek nespokojnosti, ste odporúčame zoznámiť sa vaše miestne zvyky a nariadenie vlády pred nákupom.

Návrat politiky

Kupujúci by mal skontrolovať balík raz prijímanie.Ak balík poškodeniu počas prepravy prosím odmietne podpísať na balík sa vráti k nám.Potom kontaktujte nás ihneď.

Ak sa potrebujete vrátiť sa, prosím, informujte dvakrát na potvrdenie položky nefunguje a, kontaktujte náš služby zákazníkom zástupcu, dajte nám vedieť, podrobné problém a odošlite nám niektoré obrázky pre potvrdenie.a ak kupujúci trvá na návrate, po našom technický inžinier kontrolované prijaté vrátiť bez akýchkoľvek kvality problém,všetky náboj je na náklady kupujúceho.

Prijímame LEN návrat na originálnom obale.Prosím, uistite sa, že položka nemá človekom sabotáže.Ak ste si zakúpili v nevhodné podmienky,prosím, na VEDOMIE, že poštovné a manipulačný poplatok, nebude vrátenie peňazí, všetky návrat poštovné poplatok by hradí kupujúci.

Pre ostatné vrátiť otázky, prosím kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu.

Prosím, prečítajte si takéto detaily starostlivo pred cenových ponúk a kontaktujte nás priamo na ďalšie otázky, náš servisný personál pripravený slúžiť.Vďaka za pozornosť.

O nás

Toto je môj nový obchod, a som veľmi ocenil každý klient, ktorý príde a navštívi nás.Vaša podpora znamená veľa pre nás.Môžete mi dať odkaz na nejaký problém a

Spätná Väzba Politiky:

-Vážime si našich zákazníkov a chceme aby ste boli spokojní.

-Ak nie ste spokojní z nejakého dôvodu, prosím e-mail nás pred odchodom negatívne e spätnú väzbu.

-Sme rozumné a bude tvrdo pracovať na riešenie problémov dosť.

-Väčšinu problémov je možné vyriešiť bez toho, aby museli opustiť negatívne poznámky pre seba.

-Pozitívna spätná Väzba Bude Ponechané Na Prijímanie Spätnej väzby od Kupujúceho.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty