WS10 Cartoon akryl samolepky na stenu 3d detská spálňa posteli nálepky detí rozloženie izieb pozadí dekorácie

WS10 Cartoon akryl samolepky na stenu 3d detská spálňa posteli nálepky detí rozloženie izieb pozadí dekorácie

w619

Novinka

Skladom

€22.40
Počet

Štítky: profesionálne kamery, Displej Nepremokavé, dv kamera, nálepku strom stenu, crazy fit masáž stroj, akčné kamery gopro, 4k kamera šport, fotoaparát mtb, crazy fit masáž vibračná doska, akcia fotoaparát infračervené.

Detail:

INŠTRUKCIE:

1 . Skontrolujte všetky veci

2. Otvorte okno, dlažba šablóny papier

3. Fix stencil doska na stenu, kde budete chcieť držať

4. Trhať šablóny papier spolu škvrnitý

5. Stick zodpovedajúce samolepky na stenu na duté

6. Po prilepení všetkých samolepky na stenu, rip-off šablóny papier a ochranné fólie na samolepky

Venovať pozornosť:

Samolepky na stenu musia byť zostavené samostatne, a zložitejšie stene je pripojený, viac nepríjemné to je.Zašleme vám šablónu papier a kompaktné uloženie akryl samolepky na stenu.Budete musieť nájsť zodpovedajúce akrylové dosky podľa šablóny papiera a prilepiť.Je to DIY procesu.Pre pohodlie dopravy, budeme deliť niektoré veľké oblasti samolepky na stenu do niekoľkých častí, dúfam, že ste pochopili.

Tam môže hav e spálené značky na zadnej strane akrylová doska, ktoré je vľavo pri rezaní, ale to nebude zanechať stopy na prednej strane.Prosím, nepoužívajte tento otvoriť spory alebo zlé recenzie.

Treba poznamenať, že kompaktný tlačový akryl ste dostali, nie je už typeset.Ak si nie ste strach z problémov, budete sa cítiť šťastný a naplnený, pretože si vyzdobiť sami.Ak ste človek, ktorý sa bojí problémy a nemá trpezlivosť, potom možno budete nie sú vhodné pre nákup samolepky na stenu, to samolepky na stenu nemusí byť to, čo chcete~

Spoločná otázka:

1. Dodacia lehota: Vo všeobecnosti, budeme odoslať tovar v 2-7 dní po finančné prostriedky pripísané na účet.

2. Dopravné problémy:

(A) budeme dodania tovaru,podľa zákazník vybrať z logistiky, vo všeobecnosti logistiky bude trvať 15-60 dni, ak nechcete prijímať tovar v určenom čase, prosím, kontaktujte nás na predĺženie dodacej lehoty.

(B) v prípade, ak obal je poškodený, keď dostanete tovar, prosím, fotografovanie balenia, a potom skontrolujte tovar bol dobrý, alebo nie.Ak tovar bol poškodený, prosím kontaktujte nás v čase.

3. Vyhodnotenie: Ak ste spokojní s našimi výrobkami, prosím, dajte nám 5 hviezdičiek chvály.

4. O odpoveď na správu

Pretože môžeme mať časové rozdiely, a tak nemôžeme odpovedať na vaše informácie v prvý raz, prosím ťa, odpusť mi.Ale prosím, verte, že budeme odpovedať vám na prvý raz, keď sme sa zobraziť správa .Vďaka za vaše porozumenie.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty