Dóm Mosquito Net Trvanlivé, Bezpečné Dome Strop Posteľ Opony Čisté Prírodné Hmyzu Ochrany Detí, a to Posteľ

Dóm Mosquito Net Trvanlivé, Bezpečné Dome Strop Posteľ Opony Čisté Prírodné Hmyzu Ochrany Detí, a to Posteľ

w536

Novinka

Skladom

€9.30 €5.58
Počet

Štítky: posteľ opony, posteľ komár, kniha deti, v triede nábytok, mosquito net support, posteľ moskytiérou, mosquito net princezná, sústruh na drevo, posteľ dome, baldachýn sa, na posteli.

Dóm Mosquito Net Trvanlivé, Bezpečné Dome Strop Posteľ Opony Čisté Prírodné Hmyzu Ochrany Detí, a to Posteľ

Odrážky: 1、Duálne Použitie: ideálny oka zabraňuje hmyz od vstupu, a zároveň umožňuje dobrú cirkuláciu vzduchu, ideálne pre vnútorné, vonkajšie, cestovanie, camping.Kryt vonkajšie stoly a stoličky, detské bazény, stany, hojdačiek, atď.

2、Jednoduchá Inštalácia: inštalácia je tak jednoduché, dieťa môže urobiť.Žiadna montáž zručnosti sú potrebné, či má ísť von alebo na cestách.Môžete nastaviť výšku pomocou jednoduchého vydania systému.Vnútorný obvod visí lampa vo vnútri.Stroj umývateľný.

3、Najlepšie Oka: 300 otvory / palec.Mosquito net dokonca zabrániť malé komáre, ktoré má dobrú kvalitu.

4、Vhodných Miest: mosquito net je vhodný pre postieľky a manželskou posteľou.Vyrobené z odolného textílie a vnútorného krúžku, taška je zavesenie a robustné.Veľkosť: 60*250*850 vhodný pre lôžok 1,5 m a pod.

5、Eco-friendly Polyester: eco-friendly polyester materiál sa používa na prírodné hmyzu ochranu.S dobrou cirkuláciou vzduchu, to je úžasné moskytiérou pre vašu spálňu.

Špecifikácie:

Názov: Dóm Moskytiérou

Zloženie: polyester textílie a oceľový drôt

Otváranie dverí metóda: nie dvere

Farba: biela

Veľkosť: cca 60*250*850 cm/23.62*98.43*334.65 v; vhodné pre lôžok asi 1,5 m/59.06 v a nižšie (o 1.8 m/70.87 v posteli, môžu byť použité, ale efekt nie je dobré)

Dóm priemer: cca 60 cm/23.62 v

Balenie: funkcie opp taška + kartóne, hmotnosť jedného mosquito net je o 175 g.

Vhodné Miest: mosquito net je vhodný pre postieľky a manželskou posteľou.Vyrobené z odolného textílie a vnútorného krúžku, taška je zavesenie a robustné.Veľkosť: cca 60*250*850 cm/23.62*98.43*334.65 v, vhodná pre lôžok 1,5 m a pod.

Spôsob inštalácie: Tento mosquito net nie je veľmi ťažké, stačí ísť do supermarketu kúpiť sticky háčik!

Balenie Zoznam:

1*Moskytiérou

Poznámka:

Aby sa zabránilo mosquito net oceľový prsteň škody počas jeho prepravy, je zložený a prepravujú.Pleasetidy to až po prevzatí tovaru, a potom to môžu byť použité normall

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty