Horúci Vzduch Runner Teplotného Poľa Trubice Prázdne Formy Vyhradená Teploty Ovládací Box, 4 Skupiny Triac Výstupná Teplota vody

Horúci Vzduch Runner Teplotného Poľa Trubice Prázdne Formy Vyhradená Teploty Ovládací Box, 4 Skupiny Triac Výstupná Teplota vody

w52865

Novinka

Skladom

€255.76
Počet

Štítky: ford výstroj, symistor, honda pantheon, lutron triac stmievač, ohrievač hot runner, triac, schneider triac stmievač, dmx triac, regulátor napätia triac, bta41 triac.

Názov Produktu: Horúci Vzduch Runner Teplotného Poľa

Popis Funkcie:

1, Dve Termočlánok Snímanie Signálov Typu K a Typu J Môže Byť Nastavené a Teplotného Presnosť Je 1 Stupeň.

2, Maximálna Bezpečnosť Zaťaženie Tryska Ohrievač Teplej Vzduchu Runner Teplotného Poľa Je 10a (2000W), a Maximálnu Bezpečnosť Zaťaženie Runner Rack 16A(350W).

3, Tejto Teploty Ovládací Box je štandardne Dodávaný s 3 M Napájací Kábel, 3 Metrov Letectva Zapojte prepojovací Kábel (Prosím, Komunikovať s Zákaznícky Servis Ak Potrebujete Rozšíriť Čiaru), Sada Ťažkého Nákladu Konektor, a Nástroj návode na použitie Pripojený ku Krabici.

4, Zapojenie Metóda Tohto Teplotného Poľa Je, Že 1 a 2 Sú elektrické vedenia (Relatívne Hrubé Rovnakej Farby Čiary),3 Pozitívne a 4 Negatívne Sú Teplotný Snímač, 5 a 6 Sú elektrické vedenia, 7 Pozitívne, 8 Negatívne Je Snímač Teploty, s 4 Kolíky ako Skupina, a Tak ďalej.podrobné informácie Nájdete na Zapojenie Označiť na Zadnej strane Šasi.

5, Ak Potrebujete Zmeniť Zapojenie Metóda, Prosím, Komunikovať s Zákaznícky Servis pred Objednávke.

6, Okrem PID Automatické Ovládanie, Tento Teplotného Poľa Je Tiež Vybavený Manuálne Metódy Kontroly.v Prípade Núdze Alebo Zlomené Pár, Môže Byť zapnuté Ručné Napätie rozsah Regulácie Vykurovacej Režime.

7, Je Vybavený Funkciou Soft Start a Vlhkosti Odstránenie, a Automaticky Upravuje Výstupné Napätie, aby sa Zabránilo Instant-on a Predĺžiť Životnosť Ohrievača.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty