Umelé Slnečnica Biela Simulácia Slnečnice Pre Festival Svadobné Rastlín Výzdoba Domov Strany Plavidla Falošné Kvetinová Výzdoba..

Umelé Slnečnica Biela Simulácia Slnečnice Pre Festival Svadobné Rastlín Výzdoba Domov Strany Plavidla Falošné Kvetinová Výzdoba..

w416

Novinka

Skladom

€2.40 €1.99
Počet

Štítky: moslimská žena hidžáb 20, ružový zajačik otvárače, valentines krúžok žena, tablet sony tablet z3, radiátor 08 cbr1000rr, redmi poznámka 5 pro železničnej, pajama super hrdina muž, radiátor 100 w medi, kopije šípky automatické.

Popis:

1. Materiál: tkanina

2. Veľkosť produktu: celková dĺžka 73.5 CM, kvet hlava priemer 5-6TYP; malý kvet bud priemer 3 CM

3. Čistá hmotnosť: 0.04 KG

4. Balenie: taška funkcie opp

5. Veľkosť balenia: 30*5*5 CM

6. Zloženie: kvet sa skladá z desiatich kvet hlavy, tri malé puky a niekoľko listov

Funkcie:

1. Ochrana životného prostredia, žiadna špecifická vôňa, vhodná pre rôzne scenáre.

2. Sprej slnečnicový olej na kvet pobočiek vyzerať realistickejšie.Je to ideálny materiál pre KUTILOV, remeselníkov a môžu byť použité na výzdobu kvetinové koše alebo vence.

3. Umelé rastliny nepotrebujú napájanie a môže byť použitý na dlhú dobu, znižuje dobu príručka údržba a listy môžu udržať krásne farby na dlhú dobu.

4. Vízia a dotyk sú veľmi realistické, možno len ťažko rozlíšiť pravdivé a nepravdivé, myslím si, že stále je potrebné vysvetľovať svojim priateľom, je to umelecké dielo, nie skutočný rastlín.

5. Vhodné pre rôzne priestory, domov priestor, shop, dekorácie, záhradný displej, prázdninový strany, svadobné hostiny, skrášľujúce, atď.

6. Účinok obrázok je zložený z 5-6 kvety.

poznámka:

Tam môžu byť niektoré chyby v ručne namerané veľkosti.V rozsahu ±1 cm, skutočná veľkosť by mali byť predmetom skutočného objektu.

Vzhľadom na rôzne osvetlenie a podmienok snímania, farba obrazu sa môže líšiť od skutočného produktu.Nájdete konkrétny produkt.

Package popis:

1* Umelý kvet

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty