čisto ručne tkané tornádo náhrdelník s nosenie-nosenie-farebné tkaniny náhrdelník z rekreačný šport energie náhrdelník

čisto ručne tkané tornádo náhrdelník s nosenie-nosenie-farebné tkaniny náhrdelník z rekreačný šport energie náhrdelník

w415

Novinka

Skladom

€3.74
Počet

Štítky: otvorenie energetického reťazca, necklac, obnoviteľné zdroje energie reťazca, energetické reťaze 25, hala prepínač, čierny a biely lev plagát, studená šaty, bodycom šaty, päty lady, mini energie reťazca.

Ak ste ju potrebujú, môžeme hromadne vyrábať

Existuje Veľa farieb pre Vybrať!!!

Lano Farba: Svetlo Modrá, Kráľovská Modrá, Tmavomodrá, Hnedá, Biela, Červená, Ružová, Žltá, Čierna, Zelená, Oranžová, Fialová, Sivá

Môžete si vybrať dve farby pre sortimentu, napríklad: Námornícka Modrá/Biela, Červená/Čierna, Ružová/Biela a tak ďalej.

tiež Môže byť tri color mix

PS:všimnite si Prosím, ktorých farba sortimentu a množstva, ktoré potrebujete, keď si objednáte.Ak nechcete poznámka jasne, zašleme výrobky s náhodne farba sortiment

Ktoré sa vzťahujú na: športoví nadšenci, cestovné nadšencov, krčka maternice, spondylóza, únava z davu

Vrátenie A Vrátenie Peňazí

1. Máte 7 dní, kontaktujte nás a 30 dní na vrátenie to od dátumu jej prijatia.Ak táto položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, považuje sa to používa a MY VÁM NIE je PROBLÉM VÁM VRÁTENIE peňazí ALEBO VÝMENU.Nie sú ŽIADNE VÝNIMKY!Prepravné náklady, je medveď tak sa predávajúci a kupujúci v pol.

2. Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a MUSÍTE nám POSKYTNÚŤ prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod pre návrat, a vaša po#.

3. Vrátime vám PLNÚ VÍŤAZNÁ cenová PONUKA, po prijatí položky v jej pôvodnom stave a obale so všetkými súčasťami a príslušenstvom v cene, PO OBOCH Kupujúci a Predávajúci zrušiť transakciu z www.park77.sk.ALEBO môžete vybrať, či sa majú náhradu.

4. Budeme znášať všetky náklady na dopravu v prípade, ak produkt(y) je (sú) nie, ako inzeroval.

Kontaktujte NÁS

V Obchode, spokojnosti zákazníkov je na prvom mieste: Pozrite sa, čo hovoria naši zákazníci v našej hodnotenia spätnej väzby!Ak však niekoľko dôvodov, prečo si padol nespokojní s naše produkty alebo služby, pošlite nám e-mail na www.park77.sk správy.Riešime 100% všetkých sporov, reagovať na všetky otázky a otázky do 24 hodín, a zaručuje, že obe strany budú šťastní a spokojní.

To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty