NOVÝ doprava Zadarmo Xin Lida micro AX88772LF TQFP128 sieťová karta master IC pôvodnom mieste

NOVÝ doprava Zadarmo Xin Lida micro AX88772LF TQFP128 sieťová karta master IC pôvodnom mieste

w36961

Novinka

Skladom

€37.87 €30.29
Počet

Štítky: sha256 konvertor, nemilosrdný nálepky, mario batoh 2, sha256 soľ java, morské šport 500, hrdzavá tričko surfovať, rocco 2019 kryt, sgodde vedúci svetlo, sgp 321 nabíjania.

Veciach, ktoré potrebujú pozornosť

1 .pre rovnaký druh elektronického komponentu modelov výrobcu je niekedy počet výrobcov, dátum výroby je niekedy viac ako jeden, takže obraz je len orientačný, vo všeobecnosti poskytujú iba odkaz obrázok výrobcov kupujúcich, niekedy malá časť dodávky, možno nie je v súlade s typ obrázku pôvodných zásielok, sme aj čas.Zákazník bude jasné v čase povolenia, takže ak kupujúci komponentov s prísne požiadavky, prosím, prípona alebo výrobcov a iné špeciálne požiadavky na nákup súčastí, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis alebo je uvedené v poznámke, s cieľom uspokojiť potreby zákazníkov.

O dva kupujúci podpisom parcely: náš pozemok je balené v spoľahlivé a spoľahlivý spôsob, ako, ale niekedy kuriérskej spoločnosti drsné dodanie spôsobí, že komponenty, ktoré majú byť stratené alebo poškodené.Straty spôsobené to môže byť tvrdil, expresné spoločnosti.Ak zistíte, že je balík poškodený a elektronické komponenty sú vystavené vo vnútri, prosím, skontrolujte tovar starostlivo.Pri kontrole tovaru, prosím, porovnajte počet a typ zakúpených produktov, či je balík poškodený alebo nie.Ak existuje akékoľvek poškodenie, kontaktuje predávajúceho v čase.Ak nie je žiadny kontakt, predávajúci nebude akceptovať.Ďakujeme za pochopenie.

3. Po-predajný servis Všetok tovar v našom obchode nie sú na rovine.Ďakujeme, že ste pre vašich príbuzných Pochopiť od prijatia tovaru.Ak máte akékoľvek otázky, obráťte sa na obchod, dáme vám najlepšie riešenie v obchode kúpiť komponenty majú stroj na zváranie, strihanie pin alebo súčastí spôsobené horieť a iných kupujúcich chybu, ľudské príčiny, a na oplátku, že takto obale a nie je silný a poškodený, tento obchod bude mať výmeny, výmeny non problémy s kvalitou z nákladnej prepravy, zodpovedá kupujúci.

Pretože trh žetónov je iný, každý deň.Niektoré z nich sa menia.Sme nezmenili ceny v čase.Takže prosím, spýtajte sa na cenu skôr, než začnete obrázok, prosím, uveďte cena na deň, inak našej predajni, nebude zodpovedný.V prospech oboch strán, prečítajte si prosím pozorne nasledujúce pred nákupom produktu: niekedy je na jeseň v tovare, alebo rast cien.To je príliš neskoro, aby aktualizovať odkaz Tak, spýtajte sa, prosím, kupujúci konzultovať Ali Wangwang pred prijatím to.

Produkt môže byť skladom v čase. Kontaktujte , prosím, každý kupujúci predo mnou, s Taobao Wangwang online, exchange, na určenie konkrétnych veciach!V prípade, že sa výrobok predával, no záväzok prijať v prípade, že výrobok predal. !

Vyhýbať Feng express, s rovnakým provincie v tom istom meste 12 Bloku, rovnaké provincie a rôznych mestách 13 Blok, rôznych provinciách 23-27 Bloku.Platiť rovnaké.

Kolo, stredné a rým sú vo všeobecnosti všetky 10 Bloku. (rovnakej provincii 8 Bloku, severovýchodná oblasť 12 severozápad regiónoch, ako Vnútorné Mongolsko, Tibet a sin-ťiangu, 15 Blok)

EMS Vo všeobecnosti, je to 20 blok

Ak máte expresného doručenia, prosím, opýtajte sa zákazník k nákupu express chcete nám povedať, v tom čase, tak, že môžete dostať tovar, čo najskôr, aby sa predišlo omylu, delay váš čas a vyhnúť sa zbytočným rozporom.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty