DC12 1CH LED Lampa Relé Spínač, Diaľkové Ovládanie Vysielača Modul Prijímača Elektrických Zariadení, Príslušenstvo

DC12 1CH LED Lampa Relé Spínač, Diaľkové Ovládanie Vysielača Modul Prijímača Elektrických Zariadení, Príslušenstvo

w325

Novinka

Skladom

€7.95
Počet

Štítky: sliz veľké sliz lacné, keď brzdy radič, keď dieťa jesť kuracie mäso, veľkosť tank top cvičenie, keď uhlíka cestný bicykel, hodinky invicta joker, opel vivaro slnečná clona, keď budgies kladú vajíčka, reflektory 9007 super.

Funkcie:

DC12V jeden spôsob, ako bezdrôtové diaľkové ovládanie prepínanie príjem rady (non zámok inching typ) sa používa najmä na riadenie prístupu, elektronické dverové lock, diaľkové ovládanie, garážové dvere na diaľkové ovládanie, bezdrôtový zvonček, auto, zadný kufor, diaľkové ovládanie, proti krádeži alarm, diaľkové ovládanie ostatné elektrické diaľkové ovládanie a iných príležitostiach, vo všeobecnosti podporuje používať jeden kľúč na diaľkové ovládanie.Produkt má vysoký príjem citlivosť, nezávislý výstup relé kontakt prijímanie dosky, pevné kód bezdrôtová technológia kódovania, č smerovosti, a žiadne rušenie medzi spínače.To je široko používaný bezdrôtové ovládacie zariadenie.Funkcie non zámok (inching): stlačte a podržte diaľkové ovládanie kľúč, relé kontakt je pripojený, uvoĺnite tlačidlo, kontakt je odpojený.

Špecifikácie:

Pracovná frekvencia: 315MHz

Pracovné napätie: DC12V

Statický prúd: ≤ 10mA

Diaľkové ovládanie vzdialenosť: viac ako 20-100m (toto je skutočný diaľkové ovládanie vzdialenosť v otvorených pôdy s rôzne vzdialené radiče)

Kontakt kapacita: ≤ 7A

Kódovanie, typ: pevné kód (chip 2272 / 2294-m4), pad kódovanie

Výstup: relé normálne otvoriť a normálne zatvorené pasívny kontakt (prepnúť výstup)

Poznámka:

1. Ovládanie DC12V elektrické ovládanie zámku, pripojte dva vodiče elektrické ovládanie zámku cievka na normálne otvorený kontakt a spoločné kontakt prijíma rada v uvedenom poradí, a pripojte prijíma rada na DC12V napájanie.Ak cievka v tomto okruhu sa zmenila na budík, to sa stane súbor poplachový prístroj.Keď diaľkové ovládanie lisy a má alarm, bude prsteň, a keď je uvoľnená, bude to zastaviť.

Poznámky:

1. Vzhľadom na iný monitor a svetelný efekt, skutočná farba položky môžu mierne líšiť od farieb ukázal, že na obrázky.Ďakujeme!

2. Prosím, dovoľte 1-3 cm meranie odchýlky vzhľadom na ručné meranie.

1 X DC12V 1CH Prepínač

1 X Diaľkový Ovládač

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty