4Pcs/Veľa RGBW 4IN1 LED Zoom Pohyblivé Hlavy Svetla 37x15W DMX512 Prací Účinok, DJ, Disco Party, Klub, Bar Hudby Svetlo Fáze Svetlá

4Pcs/Veľa RGBW 4IN1 LED Zoom Pohyblivé Hlavy Svetla 37x15W DMX512 Prací Účinok, DJ, Disco Party, Klub, Bar Hudby Svetlo Fáze Svetlá

w270

Novinka

Skladom

€2 474.61
Počet

Štítky: pohyblivé hlavy umývanie zoom, b oko pohyblivé hlavy, pohyblivé hlavy diy dmx, barra pohyblivé hlavy, hmla pohyblivé hlavy, umývanie zoom, led lúč pohyblivé hlavy dmx veľa, led wash, vedúci pohyb, led wash zoom.

Elektrické: Napájanie:elektronické auto-škály Rozsah vstupného napätia: napájanie 100-240V, 50/60Hz Poistka:T 4 [email protected] Spotreba energie: 615 VA /600W @ 230 V, power factor=0.98 Optika: Svetelný zdroj: 37 RGBW LED multichips Zoom: 8° - 63° 3 zóny s jednotlivými farba kontrola každého Typické Svetelného toku: 70% @ 60,000 hodín LED dĺžka života: ako 60.000 hodín RGBW farby miešanie Virtuálne farebné koleso: Halogénové lampy účinok biela, 2700K a 3200K Dúhový efekt s v oboch smeroch s premenlivou rýchlosťou Zóna účinky v oboch smeroch s variabilné Strobo rýchlosť: Všetky LED zóny spolu: Strobo efekt s premenlivými otáčkami (0.3 - 20 hz) Náhodné strobovací impulz-efekt s variabilná rýchlosť Otvárania/zatvárania pulz efekt s premenlivou rýchlosťou Nezávislé strobo efekt s premenlivými otáčkami (0.3-20 hz) na LED zóna 3 Náhodný impulz a náhodné LED zóny Dimmer efekt: Hladké stmievač z 0 - 100 % Zväčšenie: Motorizované Pan/Tilt: Pan pohyb rozsah: 450° Tilt pohyb rozsah: 300° 16-bitové pohybrozlíšenie Automatické Pan/Tilt pozíciu oprava Diaľkovo ovládateľné rýchlosť pan/tilt pohybu pre jednoduché programovanie Kontrolu pohybu: sledovanie a vektor Pan pohybu 0°-450° na max.Super-slim ROBIN 600+ LED zobrazovacie funkcie 37x 15 Watt RGBW multičipových s Led farebný výstup v rozmedzí od jemné pastely, aby najbohatších nasýtenia.

Usporiadané v 3 kruhy tieto Led ponúkajú jedinečné možnosti na vytváranie ohromujúci farba a vzor publikum oslepujúci účinky, ako aj pre poskytovanie komplexných a dokonale aj umývanie pokrytie.Tento systém nastaví LEDWash 600+ pred žiadne iné LED umývanie ľahkých produktov, čo je skutočne? "multi-purpose" jednotky, vybavené aj s extrémne všestranný 8-63 stupeň motorizované zoom, silný rýchle blikanie a pre-naprogramovaný impulz impulz účinky.

Špecifikácia Výrobku:

rýchlosť: 2.1 sek. (3.4 sek. - Divadlo režim) Tilt pohybu 0°- 300° na max.rýchlosť:1.1 sec. (2.5 sek. - Divadlo režim) Ovládanie: Grafický dotykový displej pre zariadenie, nastavenie a riešenie Gravitácie senzor pre automatické nastavenie polohy obrazovky Záložnej batérie dotykového displeja Výstupom zariadenie používania, prijímanie DMX hodnoty, teploty, atď. Vstavaný analyzer pre ľahké poruchy hľadanie, chybové hlásenia Vstavaný demo sekvencií Divadlo režim tichý pan/tilt zoom pohybe Tiché ventilátory chladenie Samostatné prevádzky 5 DMX režimy (37, 21, 15, 10, 37 ovládanie kanálov), Bezdrôtový DMX modul (iba pre Bezdrôtové DMX verzia): Súlad s USITT DMX-512 a 512-A Plný DMX vernosť a rámu, bezúhonnosť Automatické snímanie z DMX obnovovaciu frekvenciu a veľkosť rámu

Balík obsahuje:

1pcs Pohyblivé Hlavy Svetla 1pcs Príručka knihy 1pcs, Napájací kábel

Produkt Vzhľad Displeja:

Produkt Efekt Displeja:

Yuer Oficiálneho Obchodu Business Pripomienky

1.Všetky ceny sú zahrnuté náklady na dopravu.Zasielateľ sa počíta podľa www.park77.sk systém priamo.Takže ak si myslíte, že zasielateľ je príliš vysoká, prosím kontaktujte predajcu na kontrolu a dostať čo najnižšie ceny. 2.Ak zistíte, že vaša krajina nie je možné doručiť, prosím, kontaktujte predávajúceho skontrolovať a ponúkajú konečné náklady. 3.Všetko najlepšie ceny sú založené na množstve.Takže kontaktujte predávajúceho voľne dostať čo najnižšie ceny s nákupom množstvo. 4.Sme výrobca fáze svetlá nad 15 rokov, akceptujeme OEM alebo ODM produkty.Takže kontaktujte predávajúceho voľne do vyšetrovacej fáze svetlá, ktoré môžete nájsť v našom obchode. 5.Prijímame Paypal, Wester Union, TT bankovým prevodom platby príliš okrem Alipay.Tak povedzte nám, čo je výhodnejšie pre vás. 6.Dokončite, prosím, platbu najneskôr do 3 dní po miesto, aby tovar poslať čoskoro.

Yuer Oficiálneho Obchodu Viac Pozornosti

Uistite sa prosím, váš prijímač adresa potvrdená v www.park77.sk je použiť pre túto objednávku.Všetky položky, ktoré budú odoslané do 1-7 pracovných dní po zaplatení skončil.Všetky položky budú odoslané prostredníctvom DHL/UPS/TNT/Fedex/EMS, ktorý zvyčajne trvá 7 až 15 dni, aby sa dospelo.Medzinárodná doprava vyžaduje zložitejšie prepravné postupy(napríklad oboch krajín, zvykov,tranzitné stanice atď.), tiež bude mať vplyv mnoho faktorov,ako sú sviatky,počasie, atď, tak to bude pravdepodobne trvať dlhší čas na vaše položky, aby sa dostali na konečné miesto určenia.Ďakujeme za pochopenie o tejto záležitosti.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty