Slobodomurárstva Cufflink Putá Odkaz 1 Pár Doprava Zadarmo, Propagácia

Slobodomurárstva Cufflink Putá Odkaz 1 Pár Doprava Zadarmo, Propagácia

w261

Novinka

Skladom

€4.14 €2.69
Počet

Štítky: dieťa položky, filmy tv, české nádrže camis, čierne šaty, sukne, luk pančuchy, pančuchové nohavice, boutique skladací pohár, narodeniny šaty a obleky, pred spaním dieťa vankúše, priateľ vietor vyhovuje, narodeniny detské súpravy.

Slobodomurárstva Cufflink Putá Odkaz 1 Pár Doprava Zadarmo, Propagácia

Veľkoobchodné Ceny A Vysokú Kvalitu @ Cufflink Výrobca

Nebudete Chýbať Máme Najväčší Výber Módnych manžetové gombíky na www.park77.sk

Spätná väzba

Vždy sme opustiť pozitívnu spätnú väzbu na našich zákazníkov, hneď ako je platba vymaže.Po prijatí vašej objednávky,prosím, kontaktujte nás, ak sa vyskytnú problémy ešte pred opustením neutrálne alebo negatívne spätné väzby.Našim prvoradým cieľom je poskytovať vždy si s 5 star služby.

Rýchle Dodanie

Sme proces objednávky 24 hodín denne, 7days týždeň.

Odhaduje USA dátum dodania je 5-7days prostredníctvom DHL.

Záruka a vrátenie tovaru

Ponúkame 1 rok záruka.Testujeme každú výrobkov pred loď, garantujeme 100% pracujúcich.Ak táto položka je chybný po prijatí, zákazník má až 7days od dátumu doručenia pre výmenu za novú (Kupujúci by mal zahŕňať všetky pôvodné položky nepoškodený v re-predajného stavu).Akonáhle budeme mať vrátiť položku, zašleme späť hneď ako je to možné.

Naša záruka sa nevzťahuje na výrobky, ktoré sú fyzicky poškodené, alebo že nie sú za normálnych prevádzkových podmienok v dôsledku nesprávneho používania alebo nesprávnej inštalácie na kupujúceho časť.

Ďakujeme za vašu spätnú väzbu a nákupné s nami!

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty