Vlastné Mená Svadobné Stenu, Vinylové Nálepky Umenie Vymeniteľné Plagát Nástenná Maľba Ďakujeme Vám Za Zdieľanie Našich Deň Slov Obtlačky Krásy Plagát W145

Vlastné Mená Svadobné Stenu, Vinylové Nálepky Umenie Vymeniteľné Plagát Nástenná Maľba Ďakujeme Vám Za Zdieľanie Našich Deň Slov Obtlačky Krásy Plagát W145

w24

Novinka

Skladom

€7.39 €6.21
Počet

Štítky: tenda 1000mbps wifi, zdieľať wifi, žralok tv, christian výšivky, sonáta tv, rhino tv, dvakrát tv, alphard tv, juta string tkané, pubg tv.

✓ Naše nálepky sú vysekávané — nie je vytlačená, a tak nemajú obsahovať pozadí (jasné, alebo inak).Stenu alebo na povrchu použití kotúča, aby sa na pozadí.

✓ Obrázok sa nemusí odrážať skutočnú veľkosť.To je Digitálne napríklad pre zobrazovanie účel.Aby odtlačkový fit priestor 100% by ste si mali merať svoj priestor

✓ Používame vysoko kvalitné matné vinylové fólie, ktorá vyzerá ako po nanesení farby na steny a non-jedovaté , ochrana životného prostredia.

✓ Naše nálepky budú dodržiavať takmer akýkoľvek hladký povrch, ako napríklad stena , sklo , plasty , drevo a pod a mierne textúrou steny.

✓ Stenu, Vinylové Nálepky sú ľahko odstrániteľné, avšak, NIE sú opakovane použiteľné.

✓ Odtlačkový farby sa môžu mierne líšiť od farieb na obrazovke počítača

✓ chceme, aby ste boli úplne spokojní so svojím nákupom!Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní,pls kontaktujte nás najprv budeme vás dobrým riešením.

VEĽKOSŤ:

S:57X30CM

M:42X80CM

L:57X109CM prijímame na vlastné vlastné veľkosti , neváhajte nás kontaktovať !

pls vybrať farbu priamo z farieb voliteľné , ale ak tam nie farbu, ktorú chcete pls nezabudnite si prečítať naše color chart , máme veľa farby sú k dispozícii , takže si môžete ružová jeden milujete najlepšie , a potom nám zanechať správu o farbu ak potrebujete objednať si ho !

počas svojho potvrdiť stránke po nákupe , tam sa okno s hlásením, môžete napísať poznámku na predajcu , môžete napísať "farba" a "Vlastné meno"( len pre osobné meno odtlačkový)".

Ak ste zabudli napísať, potom môžete "kontaktovať predávajúceho"

Tam majú vzorky obrázok pre váš odkaz!

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty