220V 30000 Lúmenov 18w 24w 36w IP65 Vodeodolný Led Stropné svietidlo Vnútorné Osvetlenie Ultra-Tenké Lietajúci Tanier Lampa Kolo

220V 30000 Lúmenov 18w 24w 36w IP65 Vodeodolný Led Stropné svietidlo Vnútorné Osvetlenie Ultra-Tenké Lietajúci Tanier Lampa Kolo

w194072

Novinka

Skladom

€14.37 €8.05
Počet

Štítky: ceil lampa led, vodotesný led stropné svietidlo, minimalistický svietidlá led, striebro stropné svietidlo, vonkajšie stropné svietidlá kolo nepremokavé, strop vonkajšie, led svietidlo stropné ultra tenké, svetlá stropné svetlá, tin stropné svetlá, ceil reproduktor.

Odrážky:

1、1. Vysoko kvalitné LED projektor, 220V, ako 30 000 lumenov, teplota chromatickosti: teplá biela (2800K3000K), veľmi úsporné energetickej.LED 10w je rovnocenné halogénová žiarovka 70w, úspora viac ako 70% elektrickej energie.

2、2. 120°, vlastnosti produktu univerzálny širokouhlý bezpečnosti lúč.Osvetlenie produktu je 120 stupňov, čo je osvietenie rozsah širší.

3、3. Na outoor, produkt je IP65 vodeodolný, vysoko-kvalitného hliníka panelu dizajn, dážď a hrdze.Bezpečné, ortuť zadarmo, bez olova.

4、4. Výrobok je vhodný pre vnútorné a vonkajšie osvetlenie, ako sú: záhrady, stavbách, štadióny, štvorce, reklamné tabule, parkoviská, exteriéru budovy, osvetlenie, atď. (okrem vody)

5、5. Naše projektory boli certifikované CE a ROHS a majú životnosť viac ako 50.000 hodín, aby sa zabránilo výmenu a údržbu.

"""1.Popis:

Zdravé ochranu očí, štýlové domáce osvetlenie

Jednoduché, vytvoriť jedinečný svet

Parametre:

Materiál: Shell: kovaného železa; Tienidlo: Akryl

Prepnúť typ: plynulou stmievanie s diaľkovým ovládaním, monochromatické prepínač externé prepínanie

Rozmery (cca.): Priemer: 340 mm/13.39 v; 440mm/17.32 v; 520mm/20.47 palcov

Tvar: okrúhly

Výkon: 18w, 24w, 36w

Spôsob inštalácie: páky/strop typ

Teplota chromatickosti: teplá svetla/biele svetlo/plynulou stmievanie

Farba: čierna

Balenie: pena kartóne

Rozsah použitia: domov, obývacia izba, výstavy, hala, balkón, oblečením.

Napätie: 220v

Údržba:

1. Pri čistení lampa, neotáčajte lampou tela, aby sa zabránilo uvoľnené skrutky a spôsobiť nebezpečné nehôd.

2. Skontrolujte, spojovacie diely.Zároveň skontrolujte, robustnosť spojovacie diely.Ak je voľné, to by malo byť utiahnuté bez problémov.Ak existuje nebezpečenstvo, prevodovky pošmyknutia, vymeňte ju okamžite.

3. Vždy pri vypnutí napájania počas čistenia.Utrite čo najviac suchou tkaninou; nekovové svietidlá je možné zotrieť vlhkou handričkou, byť opatrní, aby vlhkosti a korózii.

Produkt inštalačná príručka

Bezpečnostné opatrenia:

1. Prečítajte si montáž výkresy starostlivo pred inštaláciou a použitím lampy.Prosím, majte ho pre budúce použitie po použití.Na zabezpečenie kvality a bezpečnosti lampy, prosím, použite profesionálnu prevádzku počas procesu inštalácie.

2. Napájanie používajú by nemala presiahnuť stanovený rozsah (menovité napätie AC220v~ frekvencia 50HZ).Dlhodobé používanie vyššie menovité napätie rozsah sa môže poškodiť lampa z dôvodu prehriatia.

3. Skontrolujte, že káble a konektory sú nepoškodené, pred použitím a že miestne napätie zodpovedá menovité napätie lampy.

4. Prosím, odrežte napájania, než inštalácie.

5. Neinštalujte lampa na horúci objekt alebo nainštalujte ho priamo nad sporák, plynový a výfukového potrubia, inak lampa bude poškodený.

6. Nepoužívajte ho paralelne so stmievačom, aby sa zabránilo poškodení.

7. Ak indikátor nesvieti po moci je zapnutá, skontrolujte, či je lampa je neporušená a kontakt je v zlom stave.

8. Prosím, vyčistite a skontrolujte lampa pravidelne.Pri čistení, prvý odrežte napájania a utrite povrch s mäkkou suchou handričkou, ale nepoužívajte kyslé chemické rozpúšťadlá alebo alkalické chemické rozpúšťadlá, inak to bude spôsobiť vážne poškodenie povrchu žiarovky.

Použitie a inštalácia:

1. Po zakúpení: Prosím, postupujte podľa pokynov starostlivo.

2. V použitie: Pri oboch koncoch žiarovky sú červené, žiarovka je čierna alebo má čierny tieň.Ak žiarovka nie je svetlo, žiarovka by mala byť vymenená v čase.

Poznámka: nemôžete prepnúť často.

Tipy:

Lustre a stropné svietidlá:

Počas prevádzky v svietidle s plošnou hmotnosťou väčšou ako 5 kg, po načítaní nechtov doska a upevňovacie skrutky, sila presahuje štvornásobok hmotnosti svietidlo musí byť starostlivo kontrolované a testované.Akonáhle prešiel, žiarovka môže byť nainštalovaná tak, aby sa zabránilo potenciálne bezpečnostné riziká.

Ak váš strop nie je betónovou doskou, ale drevený strop, uistite sa, že drevený strop je nosné (vydrží hmotnosť celého žiarovka).Drevené stropy boli znížené únosnosť v mokrých podmienkach a majú bezpečnostné riziko (hmotnosť masívneho dreva strop sa mierne zmení vo vlhkom prostredí).Keď kapacita drevený strop nie je dostatočný, odporúča sa použiť rozšírenie skrutku opraviť na priame platnosti cement board. (Pri inštalácii, inštalátor je možné prepojiť s príslušenstvom, ktoré spĺňajú dôležité požiadavky, ako napríklad: železnej reťaze, lanká, drôty, železné rúry).To musí byť testované pred inštaláciou.Po výsledok testu je 0K, môže byť inštalovaný na strop.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty