5A Typ-C údaj Super Rýchla Nabíjačka pre Huawei Proso p30 pro samsung poznámka 9 8 s10 9 8 pre Nokia 8 6 Realme x Nabíjací Kábel

5A Typ-C údaj Super Rýchla Nabíjačka pre Huawei Proso p30 pro samsung poznámka 9 8 s10 9 8 pre Nokia 8 6 Realme x Nabíjací Kábel

w191

Novinka

Skladom

€0.75 €0.56
Počet

Štítky: huawei typ c kábel 6a, realme 9 pro, rýchle nabíjanie usb c nabíjačky, kábel typu c vooc, poznámka 9 pro max xiao, realmi 6 pro, usb tip c 5a, codo typ c, 5a rýchle usb kábel typu c, realme 6 pro.

[xlmodel]-[custom]-[53372]

[xlmodel]-[custom]-[8888] vysvetlenie

Popis:

Ktoré sa vzťahujú na 5A TYP-C dátový kábel použiť pre Huawei Super Nabíjačky.

Parameter špecifikácie: priemer drôtu 3.8 mm, nohy 5A, vstavané PCB dosky, štyri základné drôtu, nabíjanie + prenos údajov.

Dĺžka: 0,25 m / 1 m / 1,5 m / 2 m

Produkt farba: biela / čierna

Produkt Rozhranie : Typ-C

Pleť: šetrné k životnému prostrediu PVC

Nabíjanie rýchlosť: 5A vysoký prúd nabíjania.

S pre Huawei Super Nabíjačku alebo náš Super Nabíjačky, základné rýchlosť nabíjania je rovnaký ako pôvodný údaj.

Platné mobilné telefóny: Mate9, Mate10, P10, P20, Sláva V10 a iné modely, ktoré podporujú pre Huawei je super-nabiť mobilné telefóny.

Špecifikácie:

Podpora 5A super rýchle nabíjanie a prenos dát.

Reverzibilné 5A USB C Kábla: Super Nabíjanie a Hi-speed Synchronizáciu Údajov,rýchlejšie,bezpečnejšie a pevnejšie.

Pohodlné&Trvanlivé:S pohodlné ručné pocit a kábel je flexilble a trvanlivé,príliš

Rýchle Nabíjanie:5A výstupný prúd,kompatibilné pre Huawei Telefón Podporu 5.0 A výstupné rýchle nabíjanie,tiež kompatibilné s inými pad/smart phone/výkon bankových a iných Typu C zariadenia

[xlmodel]-[foto]-[0000] Fotografie Zoznam

[xlmodel]-[custom]-[53371] Po predaj

O dodávky

1. Tovar vám bude dodaný v lehote 1 - 5 pracovných dní.

1 ) Bežné podmienky: dorazí na miesto určenia v asi 15 - 35 dní

2 ) osobitné okolnosti, 35 - 60 dní ( vrátane, ale nie obmedzené na): vyššej moci, colnej kontrole, politiky úpravy, dovolenky, vzdialených oblastiach, atď. )

Náhrady

Budeme kontrolovať kvalitu tovaru pred expedíciou.Ak nečakaný problém sa vyskytuje, dúfame, že k vyriešeniu kupujúceho problém priateľsky prostredníctvom nasledujúcich spôsobov:

1, Ak je problém s kvalitou, môže kupujúci predložiť spor do 15 dní po obdržaní tovaru a kupujúci je povinný poskytnúť dôkazy, ako napríklad fotografie alebo videá, aby predávajúci.

2. Kupujúci preberá plnú zodpovednosť za človekom škody.

3. Produkt kvalitné spracovanie postupov:

1 ) kupujúci vracia tovar, na nás a je zodpovedný za vrátenie nákladov.Po obdržaní tovaru, zašleme nové produkty kupujúcich a zaplatiť prepravné za opätovné zaslanie.

2 ) v Prípade tovaru ( vrátane prepravného, celková cena je menej ako US $ 10 ), majú problémy s kvalitou, budeme poslať nové produkty v ďalšej objednávke.Ak kupujúci nemá v úmysle objednať v blízkej budúcnosti, môže kupujúci zaplatiť nákladnej pre preposielanie a žiadosť poslať zas nový výrobok.

O spätnú väzbu

1. Spoliehame sa na spokojnosť zákazníka na dosiahnutie úspechu.Preto, vaša spätná väzba je mimoriadne dôležité pre nás.

2. Ak ste spokojní s našimi výrobkami, prosím, dajte nám pozitívnu spätnú väzbu.Budeme vám pozitívnu spätnú väzbu neskôr.

3. Kontaktujte nás pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu.Budeme riešiť všetky problémy, s vami, akonáhle je to možné.

Náš pracovný čas je od 9: 00 do 23: 00 Peking čas.

Dúfam, že budete mať skvelý nákupný zážitok tu.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty