2019 Nový Príchod Sivá Muži Obleky pre Mužov, Svadobné Obleky s Nohavice Najlepší Muž Sako Bunda Prom Nosenie Slim Fit Ženícha Smoking 2Piece

2019 Nový Príchod Sivá Muži Obleky pre Mužov, Svadobné Obleky s Nohavice Najlepší Muž Sako Bunda Prom Nosenie Slim Fit Ženícha Smoking 2Piece

w171321

Novinka

Skladom

€91.34
Počet

Štítky: tmavá farba slnečné okuliare, tmavé dvojité mihalnice, tmavo hnedé ponožky koleno, tmavé choclates dizajn, tmavé butler zaviazanými očami, tmavé stôl dekor lese, zahŕňa xiao červená 9 x, tmavé forset krajiny, dark elf obrázok anime.

Augustonline pánske Oblek Oficiálneho Obchodu

2018 Nový Príchod Smart Casual Sivá Muži Obleky pre Mužov, Svadobné Obleky s Nohavice Najlepší Muž Sako Bunda Prom Nosenie Slim Fit Ženícha Smoking 2Piece Kostým Homme

Poznámka :

Značka: uvedomte si našu značku" Augustonline ",ponúkneme najlepšiu kvalitu a servis pre vás na Mieru: na Zákazku je tiež k dispozícii,prosím pošlite nám svoje podrobné merania podľa nasledujúcich meranie sprievodca Umývanie Pokyny: Ručné pranie pri nízkych teplotách vody alebo suché čistenie Farebný Rozdiel: Ako rôzne počítače displej,farba skutočné položky môžu mierne líšiť od obrázkov O Žehlenie: Ako dlhú cestu, doprava,prosím, železo, ak je to možné, keď otvoríte balík

SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKA

Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky alebo obavy pred alebo po nákupe.Zaviazali sme sa k vašej 100% spokojnosti.

PLATBY

Existuje mnoho spôsobov platby k dispozícii na www.park77.sk napríklad kreditné karty, realtime bankové prevody, offline platby (bankové prevody a Western Union).

Môžete si vybrať metódu, ktorá je najvhodnejšia pre vás.Na ochranu vašich záujmov, vaša platba bude dočasne v držbe Aliex stlačte , a nebudú poskytnuté na nás, kým sa dostanete vašej objednávke a že sú spokojní s tým.

DOPRAVA

1. Prepravné náklady: Kliknite na tlačidlo ldquo;Dopravy a platby" na karte na stránke detailu produktu, a uvidíte, dodacie údaje.Môžete vypočítať prepravné náklady podľa zadaní požadovaných informácií.

2. Čas v tranzite: Tranzitný čas mení v závislosti od rôznych spôsobov dopravy.

3. Položka Spracovanie Čas: čas spracovania pre danú zákazku sa líši v závislosti od typu produktu a stav skladu.Väčšinou, môže čas spracovania 7 až 15 pracovných dní.

NÁVRAT POLITIKY

Ak si chcete vymeniť položky prijaté,musíte nás kontaktovať najneskôr do 3 dní od prijatia vašej objednávky.A vy by ste mali platiť ďalšie poplatky za doručenie, ktoré vznikli, a položky, vrátil by mal byť udržiavaný v pôvodnom stave.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty