PJ30-A2 rám montáž ťahané post ťahané optické experiment excentrický doska zápustnými slot výtlačného otvoru držiaka

PJ30-A2 rám montáž ťahané post ťahané optické experiment excentrický doska zápustnými slot výtlačného otvoru držiaka

w13299

Novinka

Skladom

€23.43 €19.91
Počet

Štítky: Rozbaliť, 925 sterling silver lietadlo náhrdelník, string cvičenie vybavenie, ryby gadget, bar fat uchopenie, fanny pack spustiť, fit tvaru šport, barel skrutka západku, kyt, dobrá sestra.

Pre lepšiu komunikáciu, prosím, pridajte Skype účet, alebo poslať e-mail schránky.Uvidíme, správu a odpovieme vám hneď ako to bude možné.

Skype účet:

E-mail:

Informácie o výrobku

Model

PJ30-A2

Špecifikácia

86.3*15.5 mm

Názov produktu

Post ťahané

Materiál

#Hliníkovej zliatiny 7075

Stred diera

M4

Čistá hmotnosť

23g

Countersink

30*4 mm

----------

-----------

Inštalácia trámy je praktické, úsporné riešenie, ideálne pre preplnené optické platformy a breadboards.Tieto montáž trámy sú v súlade s našimi Ø1 / 2 "a Ø1" príspevky a umožniť viacerým úchyty pre montáž na rovnaké miesto ako kompaktne, ako je to možné, čo eliminuje potrebu pre viaceré príspevky a príspevky rám.

Charakteristika

▶ Kompatibilný s 1 "a 1/2" nehrdzavejúcej ocele post prúty;

▶ V snahe ušetriť miesto, PJ30-A2 umožňuje viac montovateľné základne pre montáž na jeden post;

▶ 30 mm dlhé cez otvor zápustnými hlavu slot môžete vybrať, ktoré centrum inštalácie alebo excentrické inštalácia;

▶ Dve countersinks z trámov v opačných smeroch, priemer M4;

▶ V ťahané je možné použiť na inštaláciu mount vo vzdialenosti 0,40 pri palcov-2.70 palcov (0.16 mm-68.58 mm) od centra po.

Odpoveď : dĺžka dvoch countersinks v opačných smeroch je 30 mm a priemer 4 mm, môžu byť stanovené s m4 klincami.

B : na Jednej strane je použitý po skončení inštalácie, a na druhej strane sa používa na inštaláciu rám upevnenie na stenu montáž ťahané.Mount môže byť posun od stredu príspevok od 0,40 pri palcov-2.70 palcov (0.16 mm-68.58 mm).

Aplikácia scenár displej

Dodávame široký sortiment ďalekohľadov vytvárať jednoduché-na-vybudovať experimentálna platforma v optickom systéme.

Prečo sme sa rozhodli, Alcoa hliníkovej zliatiny 7075?

Ľahšie, pevnejšie, odolnejšie a vynikajúca tepelná stabilita

Pretože 7075 má lepšie mechanické vlastnosti, a má dobré ťažnosť, vysoká pevnosť, húževnatosť a dobrá odolnosť proti únave.Podľa rovnakého materiálu, 7075 je 64% vyššia a 58% vyššia ako 6061, a pevnosť a sila sú 85% a 82% vyšší, resp.

Vynaliezavosť, dokonalosť

V očiach rafinované remeselníka micron-úroveň rozdiely presnosť niť pár bude viesť k odchýlky v optickej výsledky testu.Len po desiatky ručné brúsenie a kontroly, sme opatrní a šikovný, len ak chcete vytvoriť viac stabilné a spoľahlivé optické stroj produktu.Pomôcť experiment, vyučovanie a projekty výskumu a vývoja ísť hladko.

INFORMÁCIE

poznámky pre zákazníkov

PLATBY:

----------------------www.park77.sk akceptovať vyššie uvedené spôsoby platby

DOPRAVA: Položka budú zverejnené hneď, ako je to možné po zaplatení.Prajeme balík vám dorazí skôr, ale international mail je vysoko závislá na vlastné a miestnu poštu, takže ak nechcete prijímať položky,prosím, connact nás,ďakujeme, že ste si láskavo pochopenie.Dovozných ciel a daní nie sú zahrnuté v položke cenu a prepravné.

NÁVRAT & VRÁTENIE PEŇAZÍ:

Pozrite si prosím balíček a položky opatrne.Ak máte akékoľvek problémy, prosím, neváhajte nás kontaktovať.

Príručka na riešenie problémov a dopĺňa takto:

Spätná VÄZBA: dúfame, že sa vám páči položky a tešíme sa na vás nakupovanie s nami opäť v blízkej budúcnosti.Vaša spokojnosť,prijaté suppirt je najviac základných hnacia sila v nás, aby trvalé úsilie!Venujte prosím chvíľu nechajte nám pozitívnu spätnú väzbu s celkovou Podrobné Predaj Hodnotenie(DSR) 5.

POZOR PROSÍM: Spôsob komunikácie: kontaktujte nás, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa tejto položky.Budeme reagovať na vašu otázku, alebo e-mailom do 24 hodín(pretože jet lag).Doprava problém: je To nadnárodná obchodu, ako transportné procesy, ktoré spôsobujú nepríjemnosti, prosím pochopiť.Veľkosť fotografie: vezmite Prosím na vedomie, že obrázky sú mierne zväčší pre vaše pohodlie.Uistite sa, všímať skutočnú veľkosť tovaru, ako to môže byť menšia ako zastupujúci foto.Chyba merania: Prosím, aby malá chyba merania.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty