10 ks MIXUEWEIQI Nové Slúchadlá Slúchadlá Audio jack Flex Kábel Pre Huawei Honor 6 Slúchadlo Páse s nástrojmi Nahradenie Opravy Sparts

10 ks MIXUEWEIQI Nové Slúchadlá Slúchadlá Audio jack Flex Kábel Pre Huawei Honor 6 Slúchadlo Páse s nástrojmi Nahradenie Opravy Sparts

w126458

Novinka

Skladom

€20.75
Počet

Štítky: slúchadlá opravy drôt, headset opravy, audio kábel opravy, kábel headsetu opravy, audio kábel ovládanie, slúchadlá pre opravy, headphon drôt, acrolink kábel, cabo slúchadlá, headphon.

Tipy: vážení, môžete zanechať správu o váš model telefónu pre nás,Na uľahčenie nám poslať správny produkt!Popis: To sa používa, ak chcete nahradiť poškodené, popraskané položka poplatok rada Kompatibilný Model: Pre Huawei honor 6 , Nie sú vhodné pre iné Modely Každej položke sa bude testovať predtým, sme loď, Sme pack každá položka opatrne a robiť ich v dobrom stave Tejto položky len ako je na obrázku .Nie zahŕňať aj iné diely Package: *10 x Slúchadlá Slúchadlá Audio jack Flex Kábel Pre Huawei honor 6 www.park77.sk Štandardná Doprava! (Čítanie starostlivo pred objednaním) 1.Naše predvolených poskytovateľov logistických služieb na www.park77.sk Štandardná Doprava, Poskytovať účinnú sledovacie číslo!(ak potrebujete iných poskytovateľov logistických služieb, prosím kontaktujte nás) 2.Sos úradný záväzok na tovar musí byť dodaný na 60 dní(Brazília 90 dní),ak si stále nemôže dostať tovar, kontaktujte nás včas a my vám vrátenie peňazí alebo odoslať.

3.Prosím neotvárajte spory v lehote 60 dní, ak máte akékoľvek otázky, pls, neváhajte a kontaktujte nás ,budeme sa snažiť pomôcť vám ,vďaka!

4.S cieľom uľahčiť dodanie,uveďte vaše celé meno,ďakujeme!

5.Pred prihláste sa pre zásielku, skontrolujte, či výrobok je poškodený, ak zistí, že je poškodený, prosím, odmietne podpísať ho, a fotiť, aby nám spätnú väzbu,Odmietnuť násilné dopravy,môžeme uchádzať o post office na vyrovnanie!

6.Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je veľmi dôležitá pre náš rozvoj podnikania.

7.Ak sa dostanete a ako naše položky,pozitívne hodnotiť je veľmi cenený a vďaka za vašu podporu.

8.poskytneme vám zľavu pri ďalšej objednávke, ak necháte nás pozitívna spätná väzba a 5 hviezd..

9.Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky alebo obavy pred alebo po nákupe.Zaviazali sme sa k vašej 100% spokojnosti.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty