Carbon fiber farba Panelu Okno Bočné Vetracie štrbiny ventilátora výbava Pre toyota C-H CHR

Carbon fiber farba Panelu Okno Bočné Vetracie štrbiny ventilátora výbava Pre toyota C-H CHR

w1100

Novinka

Skladom

€22.71
Počet

Štítky: batéria toyota c h, rukoväte toyota c h, telefón toyota c h, sklo toyota c h, káble toyota c h, mount toyota c h, postroj toyota c h, slnko toyota c h, panel toyota c h, rámy toyota c h.

Pretože rovnaký model auta môže byť vytvorené rozdielne v rôznych krajinách.Takže, keď si to.Ak nie je vhodné, alebo nie je k dispozícii.Prosím, kontaktujte nás.Nám dávajú obraz, Dajte nám vedieť, kde je chyba.Máme pre vás uspokojivé služby.Ďakujeme vám za vašu podporu a pochopenie Funkcie:

Jednoduchá inštalácia wihtout žiadne nástroje, dvojité bočné 3M automobilový lepiaca páska je pripojený.

Nikdy Nevyblednú, Nikdy Hrdzu.

Poskytujú oko-lov predviesť a personlise vaše auto.

Vyrobené v ISO 9001 zariadenia ak chcete zabezpečiť dobrú kvalitu.Prísne Výrobné QC test.Záruka Kvality, Záruky, Ktoré Sú Ponúkané.Jeden z najlepších na trhu.Trvá Rok.Upozornenie: Pretože rovnaký model auta môže byť inak, vyrobené v inej krajine.Uistite sa prosím, časť vášho auta ako naše obrázku, alebo to nebude vhodné, ak nejaké rozdiely, kontaktujte, prosím, s nami pred kúpou, vďaka!Montáž: 1. Odstrániť všetok prach a mastnotu z oblasti aplikácie. 2. Použitie 3M univerzálny Čistič a Odstraňovač Vosku alebo iným jemným rozpúšťadla, ako je Biely Duch uplatňovať čistou handričkou. 3. Nepriamo tepla výbava kryt a automobilovej karosérie pomocou sušič vlasov na 30 stupňov Celzia, s cieľom dosiahnuť lepšiu okamžité dlhopisov. 4. Odstráňte vonkajšie krytiny z pásky vystaviť lepkavú. 5. Použiť lištu (s páskou aplikované) na požadovanú oblasť karosérie. 6. Fanúšik dole sotva po použití. 7. 24 hodín pred umývaním vášho auta.Kontaktujte nás: Bude veľmi ocenil, ak necháte ma pozitívnu spätnú väzbu so štyrmi 5-Podrobné Predaj Hodnotenie (DSR), aby nám na základe vašej spokojnosti s našimi komodity a služby.Je to len vás fews sekúnd .ale to vtedy pre mňa veľa znamená .a budeme robiť to isté pre vás do 24 hodín alebo viac skôr.ak je menej ako pozitívnu spätnú väzbu bude ľavej by sme uvítali možnosť byť vypočutý a opraviť čo problémy, ktoré sa distribúciou pre vás.prosím, nenechávajte nás všetky neutrálny/negatívny spätnú väzbu,kontaktujte nás na vyriešenie akýchkoľvek otázok týkajúcich sa transakcie .Som úprimný predávajúceho , ja som stále tu, ak chcete vyriešiť problém za vás .NIE SÚ TAM ŽIADNE PROBLÉMY, KTORÉ DVE OSOBY SI NEMÔŽU VYRIEŠIŤ .Ďakujeme za vašu podporu.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty