Crush 158cm

Ride Snowboards

Crush 158cm

Nabalený darčekmi na rozdávanie, Crush snowboard kombinuje LowRize™ rocker tvar s konštrukciou sidewallu 85A Slimewalls® pre hladkú jazdu bez zaseknutia.  Spolu s ľahkou vrstvou Membrain®  a tvrdosťou hrany Cleave Edge™, môžeš predviesť túto hravú twin dosku kamošom, alebo s ňou zjazdiť park, chytiť ju za tail či dokonca prebrúsiť s ňou cez rail. A ako vrchol všetkého, všimni si ,ako sa priamo pred tvojimi očami mení jej dizajnový povrch, keď sa dotkne chladu.

Viac detailov

Znížená cena!

Dostupnosť: skladom

299,00 €

420,00 €

(cena znížená o29%)

DOPRAVA ZDARMA ! DOPRAVA ZDARMA !

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 299 vernostných bodov . Váš košík Vám prinesie 299 bodov , ktoré môžu byť prekonvertované do kupónu v peňažnej hodnote 2,99 €.


 • All Moutain Freestyle - všestranná freestylova doska 
 • Membrain® -povrchová úprava,ktorá robí dosku citeľne ľahšou. Membrain® váži menej ako polovicu tradične u konkurencie používaných materialov. S obsahom uretánu sa stáva ideálne ohybný. Túto jedinečnú a výnimočnú technológiu najdete iba u Ride snowboards a posúva veľkým krokom hranice odľahčenia dosiek vpred.  Membrain® je prevratnou technológiov umožňujúcou tiež vytvorenie grafiky, akú neumožňuje doposiaľ žiadna iná technológia vo svete snowboardingu.Použitím  Membrain® sa dá vytvoriť grafika, ktorá je nedosiahnuteľná klasickými tlačovými technikami.
 • sidewall 85A Slimewalls® - skateboardingom inšpirovaná technologická inovácia postavená na materiále skate koliesok, ktorá zaručí extra hladkú jazdu a extrémne vysokú odolnosť. Technológia je tolerantná a húževnatá zároveň a miesto boja proti vybraciam ich absorbuje. Presne ako skate kolieska, uretán v Slimewalls® technológii zjemňuje interakciu so snehom, drevom a kovovým zábradlím. A navyše, bočná hrana Slimewalls® je prakticky nezničiteľná a tým sa stáva najodolnejšou bočnou hranou v snowboardovom svete. Doska si vďaka Slimewalls® zároveň uchováva svoju pružnost bez ohladu na teplotné podmienky v ktorých jazdíš čo nedokáže momentálne žiadny iný material montovaný u konkurenčných značiek.
 • konštrukcia THIN CON - všetky snowboardy Ride disponujú konštrukcií  Thin Construction so zúženou špičkou a pätou a redukovanou hmotnosťou, čo zaručuje ideálny flex päty aj špički
 • LowRize™ Rocker- optimálna jazda bez sekania hrany a bez strachu pri dopadoch na veľkých skokoch. S takmer plochým profilom medzi nohami, rocker začína v rozšírenej BLEND ( od inzertov po najširší bod nosu a tailu) zóne, aby zdvihol kontaktné body zo snehu natoľko, aby Ti zabezpečil hladkú jazdu bez zásekov, bez toho aby sa musel obetovať pop keď sa dostaneš do parku.
 • Twin - symetrický freestylový tvar dosky s centrovanými inzertmi
 • jadro Foundation Tuned Core™ - od pätky ku špičke drevené jadro s overenou odolnosťou,trvácnosťou a pružením.
 • laminácia Biaxial - vrstva laminácie je v konštrukcii dosky na seba zložená v uhle 90° a 0°, čo robí dosku hravou, ktorá dokonalo spolupracuje s jazdcom
 • sklznica Fusion 1500 - štandardná sklznica ľahko absorbujúci vosk a ľahko opraviteľná
 • hrany Cleave Edge™ - o 50% väčší prierez hrany dodáva nekompromisnú odolnosť proti poškodeniu hrany. Umožňuje tiež nabrúsení takmer akéhokoľvek uhla.
 • 2x4 inzerty
 • tvrdosť 3
 • Farebná kombinácia sklznice je rôznorodá - miešaná

 

 

 

 

 

 

Slimewalls Technology + slovenské titulky from Park77.sk on Vimeo.

Membrain® Snowboard Topsheet Technology + slovenské titulky from Park77.sk on Vimeo.