Compact 147 cm

Ride Snowboards

Compact 147 cm

Ovladateľnosť a superľahkú jazdu v kombinácií s profilom LowRizeTM Rocker a overenou konštrukciou sidewallu 85A Slimewalls®  vám prináša táto pružná freestylova doska. Súčet  supervlastností rorširuje štýlová a veľmi ľahká vrchná vrstva Membrain®, masívne hrany  Cleave EdgeTM, vďaka ktorým je Compact vždy pripravený podať maximálny výkon.

Viac detailov

Znížená cena!

Dostupnosť: skladom

266,25 €

355,00 €

(cena znížená o25%)

DOPRAVA ZDARMA ! DOPRAVA ZDARMA !

Vernostný program Nákupom tohoto produktu môžete získať až 266 vernostných bodov . Váš košík Vám prinesie 266 bodov , ktoré môžu byť prekonvertované do kupónu v peňažnej hodnote 2,66 €.


  •  Freestyle - všestranná freestylova doska
  • konštrukcia THIN CON - všetky snowboardy Ride disponujú konštrukcií  Thin Construction so zúženou špičkou a pätou a redukovanou hmotnosťou, čo zaručuje ideálny flex päty aj špički
  • LowRize Rocker- optimálna jazda bez sekania hrany a bez strachu pri dopadoch na veľkých skokoch. S takmer plochým profilom medzi nohami, rocker začína v rozšírenej BLEND ( od inzertov po najširší bod nosu a tailu) zóne, aby zdvihol kontaktné body zo snehu natoľko, aby Ti zabezpečil hladkú jazdu bez zásekov, bez toho aby sa musel obetovať pop keď sa dostaneš do parku.
  • sidewall 85A Slimewalls® - skateboardingom inšpirovaná technologická inovácia postavená na materiále skate koliesok, ktorá zaručí extra hladkú jazdu a extrémne vysokú odolnosť. Technológia je tolerantná a húževnatá zároveň a miesto boja proti vybraciam ich absorbuje. Presne ako skate kolieska, uretán v Slimewalls® technológii zjemňuje interakciu so snehom, drevom a kovovým zábradlím. A navyše, bočná hrana Slimewalls® je prakticky nezničiteľná a tým sa stáva najodolnejšou bočnou hranou v snowboardovom svete. Doska si vďaka Slimewalls® zároveň uchováva svoju pružnost bez ohladu na teplotné podmienky v ktorých jazdíš čo nedokáže momentálne žiadny iný material montovaný u konkurenčných značiek.
  • Twin - symetrický freestylový tvar dosky s centrovanými inzertmi
  • jadro Foundation Tuned Core™ - od pätky ku špičke drevené jadro s overenou odolnosťou,trvácnosťou a pružením.
  • laminácia Biaxial - vrstva laminácie je v konštrukcii dosky na seba zložená v uhle 90° a 0°, čo robí dosku hravou, ktorá dokonalo spolupracuje s jazdcom
  • sklznica Fusion 1500 - štandardná sklznica ľahko absorbujúci vosk a ľahko opraviteľná
  • hrany Standard Edge - štandardná tvrdosť materiálu hrán Rockwell 48 C
  • tvrdosť 5

 

 

 

 

 

 

Slimewalls Technology + slovenské titulky from Park77.sk on Vimeo.

Membrain® Snowboard Topsheet Technology + slovenské titulky from Park77.sk on Vimeo.